Kto jesteśmy?

Witamy w Pet and Garden, internetowym centrum zoologicznym i ogrodniczym dedykowanym miłośnikom przyrody. Jako członek rodziny Spacefoot, wyznaczającej trendy w handlu elektronicznym, nasza przygoda rozpoczęła się od pasji do świata zwierząt i natury jako całości.

Nasza historia rozpoczęła się w marcu 2024 roku, kiedy powstała nasza strona. Zaczęliśmy od skupienia się na tematach związanych ze zwierzętami domowymi i farmami, które już oferowaliśmy za pośrednictwem strony internetowej Galop-Store. Następnie narodziły się nowe ambicje i chcieliśmy zdywersyfikować witrynę, aby dotrzeć do bardziej globalnej publiczności, koncentrując się na tematach centrów ogrodniczych! Dziś oferujemy sprzęt do podnoszenia, a także dla zwierząt domowych (psów, kotów, gryzoni itp.), a także produkty do ogrodnictwa, meble ogrodowe i sprzęt rolniczy!

Jesteśmy dumni ze sprzedaży ponad 100 wiodących marek w swojej dziedzinie, zarówno w ogrodnictwie, jak i w świecie zwierząt (Kerbl, Num’Axes, Trixie, Zolux, Gallagher…). Co więcej, co miesiąc dołączają do nas nowe marki, więc zawsze znajdziesz to, czego szukasz! Chcemy zaoferować naszym tysiącom klientów maksymalny wybór i najlepsze możliwe doświadczenie online.

Nasze magazyny, strategicznie zlokalizowane w Montlouis-sur-Loire (37), odgrywają centralną rolę w naszej działalności, mieszcząc ponad 500 000 produktów ponad 5000 renomowanych marek, starannie przechowywanych i wysyłanych do wszystkich części Europy. Nasze biura znajdują się w Levallois-Perret, gdzie pracuje oddany zespół ekspertów, których głównym celem jest ciągłe ulepszanie zakupów online.

Przyszłość Pet and Garden jest jasna, z planami międzynarodowej ekspansji do ponad 20 krajów na całym świecie. Nasz cel jest prosty: zaoferować niezrównany wybór sprzętu i produktów.

W Pet and Garden nie możemy się doczekać współpracy z Tobą.

W Pet and Garden nasze wartości są również dla nas kluczowe. Kierujemy się ambicją, nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla naszych klientów. Wierzymy w ducha pracy zespołowej, aby oferować najwyższą jakość usług. Nasz sukces tylko wzmacnia nasze zaangażowanie w ciągłe wprowadzanie innowacji i przesuwanie granic handlu elektronicznego, zawsze starając się oferować niezrównane wrażenia z zakupów.

Nasza misja jest więc jasna: zapewnić ci najlepszy sprzęt do pielęgnacji ogrodu lub rozpieszczania swojego zwierzaka, niezależnie od tego, co to jest, oszczędzając przy tym czas i zasoby. Niezależnie od tego, czy szukasz nowej konewki do podlewania roślin, klatki dla królika, nowej zabawki dla psa, drzewka dla kota, czy nawet koryta do podlewania, mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby realizować swoją pasję!

Do zobaczenia wkrótce na Pet and Garden!